Jednak istnieje!

Posted by on mar 28, 2012 in Blog | 0 comments

Powstały zupełnie niedawno zwrot mówi: „ Jeśli cie nie ma na fejsie, to znaczy że nie żyjesz.”  Jeśli kwestia dotyczy rzeczy, przedmiotu – szerzej natury nieożywionej – można powiedzieć: Nie ma na fejsie znaczy nie istnieje.

Teraz bardzo ważna informacja dla władz Warszawy. Według Google – Most Północny, zwany zwyczajowo Curią nie istnieje. Przynajmniej w Stolicy.

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&sugexp=frgbld&gs_nf=1&cp=13&gs_id=20&xhr=t&q=marymoncka+warszawa&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&biw=1367&bih=1106&um=1&ie=UTF-8&ei=8JdyT8-9DIHcsga5mtyHBw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=3&sqi=2&ved=0CA4Q_AUoAg

Wystarczy wpisać np: Marymoncka, Warszawa. Albo trasę: Łomianki – Kruki. Oczywiście można pójść „na skróty” i wpisać od razu Most Północny, wtedy dowiemy się że taki most istnieje, ale w Sztokholmie. Na dodatek nie nosi dodatku Curie-Skłodowska. Najwyższa pora złożyć w tej sprawie stosowny wniosek, proszę Rady Miasta.

Żeby naprawić błąd nieistnienia Mostu, zamieściliśmy informacje na fejsie. W ten sposób most został uratowany dla potomności. No i oczywiście dla nas.

Właśnie wyjeżdżam do hotelu Korona w Krukach(07-415 KRUKI) i pojadę Mostem Północnym.

http://maps.google.pl/maps?ix=seb&q=07-415+KRUKI&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&sa=N&tab=wl

See You on The Road! Można by powiedzieć… w nawiązaniu do Facebook.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.