Opinie Klientów

Jestem zachwycona warsztatami budowania wizerunku Manager, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Od 17 lat zajmuję się pracą z ciałem i umysłem, jestem osobą o dużej samoświadomości. Tymczasem na warsztatach dowiedziałam się o sobie rzeczy, o których nie miałam pojęcia.Miałam możliwość przyjrzenia się sobie w stresujących sytuacjach, specjaliści z różnych dziedzin analizowali i poprawiali każdy mój ruch, gest, spojrzenie, postawę ciała, tembr głosu, intonację, prędkość mówienia i logikę wypowiedzi.To bezcenna wiedza, zwłaszcza dla osób wypowiadających się publicznie, które muszą wiedzieć, jak profesjonalnie kreować siebie, gdzie popełniają błędy i jak mogą je naprawić. Warsztaty są doskonale skonstruowane, stanowią spójną całość. Są wspaniałą przygodą i wyprawą w głąb własnej duszy. Dzięki nim wiem teraz, w jaki sposób umiejętnie wyrażać siebie w wystąpieniach publicznych.

Gaya Wrzosek
Doradca Rozwoju Osobistego

Było fajne i jestem naprawdę zadowolona z tych 3 dni. Szkolenie prowadzone przez Sensi, pozwoliło mi poznać techniki przydatne w kreacji wizerunku i przy wystąpieniach publicznych, ale nie tylko. Przede wszystkim dało mi możność poznania siebie. Mogłam zastanowić się nad swoimi celami podczas warsztatów kreowania marki, zrozumieć jak przebiega u mnie podświadoma walka ze stresem, oraz znaleźć wiele posiadanych już cech i umiejętności które mogę wciąż udoskonalać. Myślę, że warsztaty, które pozwalają wykorzystać w przyszłości swoje atuty, a nie narzucają stereotypowych książkowych rozwiązań, dają możliwość bardziej skutecznej i spójnej kreacji własnego wizerunku. Wiedza, którą zdobyłam w czasie tych kilku dni, pozwoli mi nie tylko przygotować efektowniejsze publiczne wystąpienia, ale także tworzyć lepsze teksty i wzmocnić mój profesjonalizm.

Anna Tabisz
Informatyk w amerykańskim koncernie IT


Raz jeszcze wielkie dzięki za możliwość wzięcia udziału w warsztatach! Super sprawa – takich warsztatów/szkoleń się po prostu nie zapomina. Zderzenie kilku zupełnie rożnych osobowości w niecodziennych sytuacjach – świetne doświadczenie. Warsztaty dają bardzo dużo do myślenia i generalnie chce się po nich ze sobą cos pozytywnego zrobić. Ja juz robić zaczęłam. Fajne było to, ze trenerzy poświęcali jednakowo dużo uwagi każdemu z uczestników i (tak myślę) nikt nie czul, że jego „przypadek” został gdzieś tam pominięty.

Agnieszka Jendrulek
Manager Projektu CSMiS EKO POL SYSTEM Sp. z o.o.


Fajny kurs, duża pomoc w pracy – dostajesz miecz, którym możesz ranić do kości rynkową pustkę i tylko od ciebie zależy czy naostrzysz siebie. Dostajesz narzędzia: giermka w postaci wiedzy, konia podkutego praktyką i jedziesz szczerbić sylikonowe wiatraki;). Kurs daje przekonanie, że jeśli tylko masz coś do powiedzenia i obronisz siebie to ludzie Cię kupią. Fajnie wali w czapkę, wchodzisz w show i wychodzisz z niego mokry sobą. Polecam.

Robert Wesołowski
MarketingGhetto


Chciałabym bardzo podziękować za możliwość uczestniczenia, w przeznaczonym dla managerów, Programie MEDIA RELATIONS organizowanym przez firmę „Sensi image workshop”. Program był niezwykle ciekawy merytorycznie i zawierał praktyczne ćwiczenia.W ciągu 4 dni warsztatów miałam możliwość min. ćwiczenia wystąpień publicznych przed kamerą, poznania zasad wypowiedzi do mikrofonu radiowego, doskonalenia dykcji i emisji głosu. Zajęcia były prowadzone przez sympatycznych i zaangażowanych profesjonalistów. Mała grupa uczestników, przyjazne miejsce warsztatów i smaczny catering sprawiły, że z przyjemnością przez dwa weekendy uczyłam się nowych umiejętności. Dzięki udziałowi w warsztacie organizowanym przez firmę „Sensi” poznałam moje mocne i słabe strony w sytuacjach wystąpień publicznych. Otrzymałam wiedzę, którą z pewnością będę wykorzystywała przez wiele lat w swoim życiu zawodowym i osobistym. Mam zamiar kontynuować pracę nad niektórymi aspektami wystąpień publicznych na konsultacjach indywidualnych organizowanych przez „Sensi image workshop”.

Krystyna Burzyńska
KB Doradztwo Personalne


Bardzo dobry i fajny zespół. Bardzo dobra i przyjazna atmosfera. Jednocześnie świetnie przygotowany plan dnia oraz niezwykle profesjonalni trenerzy. Ogólnie: bardzo dobrze, że szkolenie odbyło się przy wykorzystaniu profesjonalnych środków, skutecznie symulując prawdziwe sytuacje.

Łukasz Zalicki
Ernst&Young


Ujęła mnie bezpośredniość trenerów i bardzo osobiste podejście do kursantów. Żaden z trenerów nie zostawił „dla siebie”, swoich zawodowych doświadczeń. Proszę o szkolenie dla „zaawansowanych”, czyli  II stopień wtajemniczenia.

Piotr Dziuba
BZ WBK SA


Bardzo wartościowe szkolenie intensywne, ale satysfakcjonujące i pozwalające na zbudowanie dużejświadomości co do własnych słabości i obszarów do poprawy. Postawiłbym jeszcze mocniejszy nacisk na praktyczne wykorzystanie prezentowanej wiedzy.

Rafał Nawłoka
DPD Polska


Warsztaty Sensi Image Workshop ze sztuki budowania wizerunku w wystąpieniach publicznych są jak wciągające puzzle. Widzisz efekty wtedy, gdy układasz ostatni klocek. Ta umiejętnie opracowana gra, prowadzi uczestnika przez kolejne etapy. Najpierw poznajesz samego siebie, uświadamiasz sobie mocne i słabe strony swoich wystąpień, potem dowiadujesz się jak wykorzystać własne ciało, aby wzmocnić przekaz i jak go w ogóle sformułować. Profesjonalni trenerzy radzą, pokazują, demonstruję, ale nie licz na to, że wykonają za Ciebie tę mozolną pracę. Przez 3 dni warsztatów każdy uczestnik wykonuje dziesiątki różnego rodzaju wystąpień. Nic więc dziwnego, że postępy widać z godziny na godzinę.

Grzegorz Tomaszewski
TP S.A.


Szkolenie prowadzone przez Sensi pozwoliło mi poznać techniki przydatne w kreacji wizerunku w wystąpieniach w mediach, ale nie tylko. Przede wszystkim dało mi możność poznania siebie. Mogłam zastanowić się nad swoimi celami podczas warsztatów kreowania marki, zrozumieć jak przebiega u mnie podświadoma walka ze stresem, oraz znaleźć wiele posiadanych już cech i umiejętności które mogę wciąż udoskonalać. Myślę, że warsztaty, które pozwalają wykorzystać w przyszłości swoje atuty, a nie narzucają stereotypowych książkowych rozwiązań, dają możliwość bardziej skutecznej i spójnej kreacji własnego wizerunku. Wiedza, którą zdobyłam w czasie tych kilku dni, pozwoli mi nie tylko przygotować efektowniejsze publiczne wystąpienia, ale także tworzyć lepsze teksty i wzmocnić mój profesjonalizm.

Anna Tabisz
HP

Nie spodziewałam się, że to szkolenie będzie aż tak wartościowe, a zarazem… Przyjemne! Przez dwa dni miałam poczucie, że nie jestem jedynie elementem grupy, ale że relacja z każdym z trenerów jest bardzo indywidualna.

Edyta Górecka
DPD

Wadą szkolenia jest, że trwa za krótko. Żeby w pełni skorzystać z mozliwości jakimi dysponują trenerzy, trzeba aby trwało przynajmniej dzień dłużej. Albo żeby odbyć je w dwóch etapach po 2 dni. W tym wypadku więcej oznacza znacznie lepiej.

Agnieszka Łukowiak
BZ WBK