Witaj w sensi

Jesteśmy firmą oferującą unikalne warsztaty budowania umiejętności komunikacyjnych i kreowania wizerunku w wystąpieniach publicznych i mediach. Naszą wyjątkowość tworzą trenerzy oraz ich zawsze indywidualna droga do warsztatowej pracy. W zespole są naukowcy, pisarze, reżyserzy, muzycy, tłumacze, menadżerowie… Tak czy inaczej ludzie wyjątkowi, niepowtarzalni.
Inni od wszystkich innych.

W naszych warsztatach opieramy się na indywidualnych cechach uczestników. Wzmacniamy zalety i na ich bazie budujemy indywidualną siłę i kompetencje. Szukamy potencjału ukrytego w każdym
z nas, wychwytujemy wady i skutecznie je eliminujemy. Dajemy odwagę i wiedzę niezbędną do świadomego kreowania własnego wizerunku.

Najważniejsze jest nawiązanie partnerskiego i dojrzałego dialogu akceptowanego przez uczestników naszych warsztatów. Dlatego nasze programy szkoleniowe mają konstrukcję modułową, odpowiadają indywidualnym wymaganiom. Wiemy, że najważniejsza jest cykliczność warsztatów i ćwiczeń, doskonalenie i rozwijanie umiejętności. Naszą siłą jest wykwalifikowana kadra trenerska ze specjalistycznym, unikalnym doświadczeniem i przygotowaniem zawodowym.

Bez względu na to czy jesteś menadżerem czy osobą publiczną czeka na Ciebie program szkoleniowy dostosowanych do Twoich potrzeb oraz zespół doświadczonych trenerów. A wszystko po to byś mógł świadomie budować swoje, indywidualne kompetencje, umiejętnie wykorzystując atuty oraz niwelując słabości.

Dojrzała współpraca jest trudnym procesem, zwłaszcza gdy podejmujemy wyzwania takie jak: szkolenia wystąpienia publiczne lub wystąpienia w mediach, dlatego niezmiennie wierzymy w szczerość, profesjonalizm i zaufanie, które owocują długotrwałą relacją i obustronną satysfakcją ze współpracy.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Proszę do nas napisać. Pracujmy razem.

Sławomir Olejniczak
Dyrektor Zarządzający