Wystąpienie publiczne

Ja i temat – delikatna równowaga.

Najtrudniej jest „zakomunikować siebie” Nie mniej skomplikowane – a kto wie czy nie bardziej pożądane – jest jednak zakomunikowanie „sprawy”, „wydarzenia”, „projektu”. Wiemy dziś, że sukcesy odnoszą jedynie ci, którzy w odpowiedni sposób potrafią kreować własny wizerunek, a także dbają o stały rozwój posiadanych umiejętności.
Jeżeli idzie z tym w parze biegłość w komunikowaniu, przemawianiu, wystąpieniach medialnych lub publicznych, rezultaty jakie można osiągnąć przeniosą się ze sfery odczuć w sferę mierzalnych korzyści biznesowych.

Poznaj nasze szkolenia z zakresu wystąpień publicznych:

Wystąpienie publiczne.

Ważne spotkanie biznesowe, konferencja, wiec wyborczy, zaczynają się w zupełnym odosobnieniu,na długo przed samym zdarzeniem. Najważniejsze jest gruntowne przygotowanie, podjęcie decyzji o strukturze wypowiedzi, dostosowanie ubioru, języka i argumentacji do tematu oraz audytorium. Wszystkie te, świadomie użyte elementy złożą się na pierwsze, pozytywne wrażenie… czytaj dalej>>

Prezentacja jako wystąpienie publiczne.

Perfekcja to stan bliski doskonałości. W przypadku tego szkolenia,  to oczywiście dążenie do opanowanie warsztatu formułowania, redagowania, skracania tekstów, informacji czy też bardziej złożonych przekazów i umiejętność używania narzędzi prezentacyjnych, to także odpowiednia postawa, język ciała, umiejętność operowania głosem i budowania logicznej struktury argumentacji… czytaj dalej>>

Konferencja prasowa jako wystąpienie publiczne.

Zapraszając gości na konferencję prasową, w sposób oczywisty stajemy się jej gospodarzami. Podstawowym obowiązkiem gospodarza jest dobrze gości przyjąć, a co najważniejsze, dobrze się przed nimi zaprezentować.… czytaj dalej>>

Dlaczego Klienci wybierają nasze szkolenia?

  • Nie wierzymy w skuteczność metody „jednego trenera znającego się na wszystkim”. Każdy moduł – warsztat naszych szkoleń prowadzony jest przez trenera – specjalistę z wybranej dziedziny. Specjalizacja trenerów tworzy unikalną wartość dodaną każdego z naszych szkoleń.
  • Gwarantujemy każdemu uczestnikowi zapis video szkolenia – Personal CD – w cenie szkolenia! Personal CD zawiera zarówno reportażowe elementy szkolenia, jak i – co najistotniejsze zindywidualizowany zapis warsztatów wraz z uwagami trenerów.
  • Dopasowujemy się do specyficznych wymagań każdego Klienta. Finalny program szkolenia jest zawsze wynikiem diagnozy potrzeb Uczestników i oczekiwań Klienta.
  • Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny i profesjonalizm trenerów oraz najwyższą jakość warsztatów potwierdzoną wysokimi ocenami Klientów.