Agnieszka M. Staroń

Coach (certyfikat ICC), trener, mediator i konsultant „do spraw nietypowych” z praktycznym doświadczeniem zawodowym w biznesie (także w branży PR) oraz wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Brała m.in. udział w przedsięwzięciach zupełnie nowych dla polskiego rynku co dawało możliwość pracy przy tworzeniu standardów, budowania wizerunku i porządkowaniu działalności firm.
Skutecznie wspiera menedżerów i kluczowych pracowników przedsiębiorstw, prowadząc indywidualne coachingi, szkolenia dla różnych grup pracowniczych, a gdy trzeba także mediacje i konsultacje.
Poza tą główną działalnością zawodową aktywnie popularyzuje wiedzę związaną z biznesem i łączeniem życia zawodowego z osobistym.
Przeprowadzała wywiady z uznanymi specjalistami zajmującymi się marketingiem, budowaniem strategii firm i zarządzaniem kadrami dla czasopism fachowych.
Od 1998 roku stale współpracuje jako ekspert z Programem Trzecim Polskiego Radia, a w roku 2008 została jednym z pierwszych ekspertów nowego portalu internetowego Republika Kobiet.
To co dla mnie w pracy ważne to ludzie i wspieranie ich w tworzeniu planów i w działaniach tak, by rezultaty cieszyły i dodawały odwagi do kolejnych wyzwań.

W Sensi image workshop prowadzi warsztaty: asertywność, motywacja, prezentacja, etykieta w biznesie.