Olga Kozierowska

Specjalizacja marketing i PR, muzyk instrumentalistka. Ponad 15 lat swojego życia poświęciła muzyce, wieńcząc owy okres Dyplomem w Klasie Skrzypiec. Następnie studiowała marketing i zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Uniwersytecie w Plymouth i Wyższej Szkole Biznesu w Amsterdamie, otrzymując w 2000 roku tytuł MAIB (Master of Art In International Business). Jest także absolwentką London School of PR.

Pracowała między innymi w Królewskich Holenderskich Liniach Lotniczych, w Unilever Polska oraz Raiffeisen Investment Group – Videowall Polska, w Masterlink Express pełnia funkcję Specjalisty ds. Komunikacji, następnie awansowała na stanowisko Menedżera ds. Marketingu i Komunikacji i Dyrektora ds. Komunikacji w Regionie Europy centralno-wschodniej. Od 2006 roku jest odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w regionie Europy środkowo-wschodniej w strukturze GeoPost (holding będący m.in właścicielem DPD Polska). Region ten obejmuje następujące kraje: Czechy, Słowację, Węgry, Polskę, kraje Bałtyckie, Rumunię, Chorwację, Słowenię, Bułgarię i Grecję.

Olga Kozierowska otrzymała wiele nagród i wyróżnień m.in:

  • Wizjoner Marketingowy roku 2006, w ogólnopolskim konkursie Informedia
  • Kobiece Oblicze Sukcesu, w konkursie BreBank,
  • Europrodukt 2006, za kampanię CSR
  • Złota Strzała 2006, za promocję sprzedaży B2B
  • Protony 2007, ogólnopolski konkurs PROTO.
  • World Mail Awards i Quality Awards za projekt komunikacji wewnętrznej WinWords.

Jest autorką cyklu biznesowych programów dla kobiet - Sukces pisany szminką w Radiu PIN.

W Sensi image workshop prowadzi warsztaty: prezentacja i grafika prezentacyjna, media relations, sztuka pisania tekstów.