Sławomir Olejniczak

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim
w Katowicach. Reżyser słuchowisk i autor scenariuszy radiowych. Laureat nagród i wyróżnień
za twórczość radiową w kraju oraz za granicą.
Pracując na stanowiskach dyrektora promocji i marketingu, dyrektora programowego oraz konsultanta generalnego poznał media i zdobył doświadczenie z zakresu marketingu i komunikacji.
Pełnił funkcje menedżerskie w mediach tradycyjnych (prasa) oraz elektronicznych (w tym sieci wielkoformatowych ekranów elektronicznych). Był dyrektorem kreatywnym agencji reklamowych. Zdobywał nagrody na festiwalach reklamy jako autor i producent.
Realizował przedstawienia teatralne, wydarzenia estradowe i koncertowe, spektakle teatru TV
oraz filmy z pogranicza reportażu i dokumentu. Jako ekspert pracował w wielu stacjach radiowych przygotowując do pracy antenowej reporterów i dziennikarzy.
Współprowadzący i producent cyklu „Sukces pisany szminką,  z kroplą testosteronu”, na antenie Radia PIN.  Autor tytułu i pierwotnej koncepcji programu „EKG” na antenie TOK FM, doradca prowadzących ten program. Komentator i ekspert Radia Tok FM w zakresie komunikacji i wizerunku.
Współpracował z Francuskim Instytutem Zarządzania i Fundacją Batorego. W Wyższej Szkole Dziennikarstwa im. Melchiora Wańkowicza wykładał przedmiot „Radio, rynek, reklama”.
W łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej prowadził zajęcia „Praca aktora z mikrofonem”. Na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie prowadzi zajęcia: „ Elementy Technologii Informacyjnej”.
W Sensi image workshop prowadzi warsztaty: wizerunek,media, wystąpienia publiczne, prezentacja, marketing MSP i terytorialny